Vernissage galerii pühade ajal on avatud.

Vernissage galerii pühade ajal on avatud.

Austatud kunstisõbrad!

Meil on  rõõm teada anda, et tänavuse kevadoksjoni teoste näitus meie galeriis on avatud. Soovitame pakutavaga põhjalikult tutvuda, sest seda väärivad kõik tänavused oksjoniteosed. Näitust saab külastada ka pühade ajal, galerii on avatud nii reedel, 7. aprillil ja laupäeval, 8. aprillil kui esmaspäeval, 10. aprillil, suletuks jäävad uksed vaid pühapäeval, 9. aprillil.

Moodsa kunsti klassika osa, mis tuleb enampakkumisele laupäeval, 15. aprillil, on ühtlaselt kõrgetasemeline, siinkohal selle tõestuseks vaid mõned nimed:  Jüri Arrak, Ülo Sooster, Malle Leis, Kristiina Kaasik, Raivo Korstnik, Andrus Kasemaa, Olav Maran, Kaljo Põllu, Ilmar Kruusamäe, Tiit Pääsuke, Edgar Valter, Elmar Kits, Evald Okas, Paul Allik ja paljud teised.

Kahtlemata ei jää alla ka pühapäeval, 16. aprillil esitlemisele tulev vanema kunsti klassika ja graafika valik, kinnitagu sedagi mõned nimed: Eduard Wiiralt, Lepo Mikko, Richard Uutmaa, Eerik Haamer, Johann Köler, Oskar Kallis, Richard Sagrits, Märt Bormeister, Johannes Võerahansu, Günther Reindorff ja paljud teised.

Kogu Kevadoksjoni teoste valik on loomulikult nähtaval ka meie kodulehel.

Olete oodatud tutvuma!