Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

Müügitingimused kehtivad Radeks Trade OÜ veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Radeks Trade OÜ (edaspidi vernissage.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad vernissage.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Vernissage.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse vernissage.ee veebilehel.

Ostu sooritamine

  • Valige e-poest tooted või teenused, mida soovite osta ning lisage need ostukorvi, vajutades nuppu “LISA KORVI”.
  • Avades ostukorvi on Teil võimalus korrigeerida toodete kogust ning tooteid ostukorvist ka kustutada.
  • Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage “MINE MAKSMA”.
  • Tellimuses tuleb täita kõik * (tärniga) tähistatud lahtrid. Tuleb nõustuda ka kasutajatingimuste ning privaatsuspoliitikaga.

Arve edastatakse tellija e-mailile pärast tellimuse vormistamist.

Hinna ja tarneinfo

E-poe valuuta on euro (€). Hinnad sisaldavad käibemaksu. Kaupade hinnad võivad muutuda ette teatamata.

Vernissage.ee ei ole vastutav mistahes muude maksude või lõivude eest, mida Kliendi suhtes võidakse rakendada ning mille suhtes jääb täielik vastutus Kliendile.

Toodete tarne lepitakse kokku vernissage.ee ja Kliendi vahel ostu protsessi käigus. Vernissage.ee veebipoe tarneviisideks on:

  • Tulen ise järgi | Olevimägi 16, Tallinn 10123  – tasuta

Tarne maksumusele käibemaks ei lisandu. 

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja vernissage.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Makseviisid

Pangalingid:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB

Makseid vahendab Maksekeskus AS-le. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Arve alusel:

  • Tasun arve alusel: Tasumine toimub Radeks Trade OÜ arveldusarvele. Arve tasumisel tuleb selgituses kasutada tellimuse numbrit. Tellimust ei lähetata enne, kui raha on jõudnud Radeks Trade OÜ arveldusarvele.

Müügilepingu jõustumine

Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Radeks Trade OÜ arveldusarvele.

Tagastamisõigus

Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja rikkumata.

Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus ja algne tarnekulu.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressile info@vernissage.ee 14. päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem, kui 14. päeva jooksul.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem, kui 14. päeva jooksul.

Vääramatu jõud

Vernissage.eeernissage.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida vernissage.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete kaitse ja turvalisus

Radeks Trade OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Radeks Trade OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vernissage.ee lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka vernissage.ee poolne ligipääs.