Vernissage galerii kevadoksjon 2022

Vernissage galerii kevadoksjon 2022

Austatud kunstisõbrad!
Meil on hea meel kuulutada välja Vernissage galerii kevadoksjon 2022.
Oksjon toimub tänavu kahel päeval, samaaegselt nii Vernissage galeriis (Olevimägi 16/ Uus tn 25) kui online’is.
🔸 EESTI VANEMA KUNSTI KLASSIKA OKSJON LAUPÄEVAL, 28. MAIL
🔸 EESTI MOODSA KUNSTI KLASSIKA OKSJON PÜHAPÄEVAL 29. MAIL
Alustame oksjonile tulevate teoste lisamist kodulehele, täiendame valikut jooksvalt ja peagi avame galeriis ka näituse, et saaksite kõikide oksjoniteostega tutvuda. Tänavu saab see näitus olema meile paras väljakutse, sest teoseid on meie kevadoksjonile tulemas kokku enam kui 120 ja kõik tuleb ju kenasti galerii vaatamiseks ära mahutada.
🎨 Eriti söandame seekord esile tõsta vanema klassika osa, meil on õnnestunud kokku panna ilus, ühtlaselt kõrge tasemega valik. Usume, et nõustute, siinkohal selle tõestuseks vaid mõned nimed: Amandus Adamson, Johannes Greenberg, Andrus Johani, Kristjan Raud, Juhan Püttsepp, Aleksander Vardi, Lepo Mikko, Ants Laikmaa, Eduard Ole, Juhan Nõmmik, Richard Uutmaa, Eduard Einmann, Eduard Kutsar, Evald Okas, Erich Pehap, Richard Sagrits, Richard Uutmaa, Nikolai Kull, Ida Anton-Agu, Johannes Võerahansu ja paljud teised.
🎨 Kahtlemata ei jää alla ka moodsa klassika valik, selleski pole ju põhjust kahelda, kui teostega on esindatud  Aili Vint, Kristina Kaasik, Toomas Vint,  Mall Nukke, Endel Kõks, Elmar Kits, Raivo Korstnik, Malle Leis, Ilmar Malin, Olav Maran, Sirje Runge, Edgar Valter, Eerik Haamer, Enn Põldroos, Jüri Arrak, Ado Lill, Kaljo Põllu ja mitmed teised.