Vernissage galerii eesti kunstiklassika sügisoksjon ja näitus

Vernissage galerii eesti kunstiklassika sügisoksjon ja näitus

Austatud kunstisõbrad!

Meil on suur au paluda Teid järjekordsele Vernissage kunstigalerii sügisoksjonile.

Tänavu toimub oksjon kahel päeval:

  • EESTI VANEMA KUNSTI KLASSIKA OKSJON LAUPÄEVAL, 20. NOVEMBRIL 2021 kell 15.00
  • EESTI MOODSA KUNSTI KLASSIKA OKSJON PÜHAPÄEVAL 21. NOVEMBRIL 2021 kell 15.00

Vernissage kunstigalerii aadress Tallinna vanalinnas on Olevimägi 16 / Uus 25 ja uksed avatakse mõlemal oksjonipäeval tund enne algust, kell 14.00

Enampakkumisele tuleb kokku 126 erinevatest kunstižanritest pärit teost, kunstnikest on esindatud Villem Ormisson, Olev Subbi, Peeter Mudist, Jüri Arrak, Aili Vint, Eduard Einmann, August Jansen, Andrei Jegorov, Elmar Kits, Endel Kõks, Raivo Korstnik, Eduard Kutsar, Malle Leis, Valerian Loik, Ilmar Malin, Olav Maran, Juhan Nõmmik, Evald Okas, Erich Pehap, Kaljo Põllu, Juhan Raudsepp, Sirje Runge, Rudolf Sepp, Richard Sagrits, Ludmilla Siim-Kaasinen, Ülo Teder, Andres Tolts, Richard Uutmaa, Valdemar Väli, Edgar Valter, Aleksander Vardi, Johannes Võerahansu ja paljud teised.Enampakkumisele tulevate teoste näitus on Vernissage galeriis juba avatud, teostega saab tutvuda kuni 19. novembrini. Ka registreerumine oksjonil osalemiseks on juba avatud, osaleda saab saalis, telefoni teel, kirjaliku pakkumisega või interneti teel.

Kõigil osalejatel, sõltumata osalemise viisist, palume registreeruda meie galeriis enne 19. novembrit. Oksjoni osalemistasu saalis on 50 eurot, see sisaldab oksjonikataloogi ja sissepääsu kahele inimesele. Interneti vahendusel osalejatel on vajalik lisaks registreeringule galeriis täiendavalt registreeruda enne 19. novembrit ka platvormil www.liveauctioneers.com.

Galerii ei saa garanteerida registreeringu vastuvõtmist uutelt osaleda soovijatelt, kes registreeruvad liveauctioneers.com kaudu peale 19. novembrit.

Hetkel on meie Live Auctioneersi internetti kataloog tegemisel ja anname teada kui on valmis.

NB! Oksjonilt ostetud teoste ostuhind koosneb “haamrihinnast”, millele lisandub 10% “buyer’s premium”. See lisandub hinnale ka juhul, kui haamrihinnaks on teose alghind.

Teoste lõplik valik on nähtav siin: https://vernissage.ee/sugisoksjon-2021/

 

Olete väga oodatud oksjonil osalema!

 

Lugupidamisega
Kristiina ja Martin Radevall

Vernissage kunstigalerii
Olevimägi 16 / Uus tn 25, Tallinn 10123
Tel. 6544940
info@vernissage.eewww.vernissage.ee