Veel 7 päeva on võimalik tutvuda oksjonile minevate töödega Vernissage galeriis.

Veel 7 päeva on võimalik tutvuda oksjonile minevate töödega Vernissage galeriis.

Lugupeetud kunstisõbrad!

Veel 7 päeva on võimalik tutvuda oksjonile minevate töödega Vernissage galeriis.

Vernissage galerii eesti kunstiklassika sügisoksjon toimub laupäeval, 21. novembril 2020. aastal algusega kell 15.00 hotellis Hilton Tallinn Park (Fr. R. Kreutzwaldi 23) juhul kui pole kehtestatud välistavaid piiranguid seoses pandeemiaga. Kogu olulise info võimalikest uutest otsustest avaldame operatiivselt meie kodulehel.

Uksed avatakse kell 14.00. Oksjoni osalemistasu saalis on 50 eurot. Osalemistasu sisaldab oksjonikataloogi ja sissepääsu kahele inimesele. Saalis osalejad peavad eelnevalt registreeruma meie galeriis kuni 20. novembrini. Oksjonil saab osaleda ka telefoni teel, kirjaliku pakkumisega või interneti teel online´is.

Enampakkumisele tulevate teoste näitus ja oksjonil osaleda soovijate registreerimine on avatud Vernissage galeriis (Uus-Tatari 23, Tallinn) kuni 20. novembrini. Pangem tähele, et Hiltoni hotellis eksponeeritakse ainult teatud valikut oksjonile pakutavatest teostest. Sestap on väga soovitav külastada näitust meie galeriis, et vahetult tutvuda kõigi oksjonile pakutavate töödega. Kõigil osalejatel, eriti uutel soovijatel, palume oksjonil osalemiseks aegsasti registreeruda meie galeriis. Registreerimislehe leiad siit.

Nendel, kes soovivad oksjonil osaleda interneti vahendusel on vajalik täiendavalt registreeruda ka interneti platvormil www.liveauctioneers.com. Meie Live Auctioneers kataloogi saab leida siit:

https://www.liveauctioneers.com/…/184751_vernissage…/ .

NB! – Oksjonilt ostetud teoste ostuhind koosneb “haamrihinnast”, millele lisandub 10% “buyer’s premium”, mis lisandub hinnale ka juhul kui haamrihinnaks on teose alghind.

Olete oodatud!