Palju õnne, armas Marje Taska!

Palju õnne, armas Marje Taska!

Austatud kunstisõbrad!
Täna on põhjust sünnipäeva puhul õnne soovida Marje Taskale (1955), ühele meie naiskunsti alustalale. Jätkugu Sul ikka ideid, inspiratsiooni ja muidugi õnne! 🌹🥂✨
Meie tervitame sünnipäevalast omal moel, avades nädala lõpus oma galeriis Marje Taska isikunäituse 🔸 “Mitte midagi ei ole mustvalge”. 🔸 See näitus on kenaks jätkuks meie galerii abstraktse kunsti näituste sarjale.
🎨 Marje Taska on tegutsenud vabakutselise kunstnikuna juba ligi 50 aastat. Esimese kunstiõpetuse sai ta Tõnis Vindi käe all Eestis 1970. aastatel, seejärel täiendas ta end erinevatel kunstikursustel Rootsis, kuhu ta 1982. aastal kolis. Olles elanud pikemat aega Lõuna-Rootsis Malmös ja ka paar aastat Põhja-Rootsis Kirunas, tunneb Taska täna end koduselt nii Tallinnas kui Stockholmis.
“Minu kõige uuemad tööd, joonistused, mis kannavad nime “Mitte midagi ei ole mustvalge”, dikteerisid käesoleva näituse pealkirja,” selgitab Marje Taska ise. “Kasutan seal oma vanu mustreid, aga need on muutunud nüüd kolmemõõtmelisteks.”
Näitus vaatab tagasi kunstniku ligi 50 aasta loomingule ja just need emotsioonid kaunistavad sel jõulukuul meie galeriid.
Galerii uksed on näitusega tutvumiseks kõigile huvilistele avatud alates 🔹 8. detsembrist, T-R 11-18, L 11-15
Olete väga oodatud!