Oksjonitööde näitus

Oksjonitööde näitus

Austatud kunstisõbrad!

Meil on hea meel Teile teada anda, et meie sügisene kunstioksjon toimub sel aastal 18. ja 19. novembril.

Kõik 151 oksjoniteost on kodulehel tutvumiseks valmis ja oksjonitööde näitus on avatud.

Esitleme, nagu ikka, ilusat ja ühtlaselt kõrgetasemelist valikut, traditsiooniliselt kuulub esimene oksjonipäev vanemale klassikale, teine aga moodsale klassikale.

Oma teostega on sel korral esindatud Amandus Adamson, Andrei Jegorov, Anatoli Kaigorodov, Ado Vabbe, Karl Burman Junior, Juhan Püttsepp, Endel Kõks, Märt Bormeister, Richard Uutmaa, Valerian Loik, Evald Okas, Toomas Vint, Tõnis Vint, Valdur Ohakas, Erich Pehap, Edgar Valter, Lembit Sarapuu, Olev Subbi, Raivo Korstnik, Jüri Palm, Enn Põldroos, Olav Maran, Jüri Arrak, Kaljo Põllu, Malle Leis, Tiit Pääsuke, Peeter Mudist, Silvia Leitu, Valdemar Väli, Eduard Wiiralt, Rein Kelpman, Kalev Mark Kostabi ja paljud teised.

Meil on hea uudis ka neile kunstisõpradele, kes Evald Okase Muuseumi näitusmüügile ei jõudnud. Nimelt tuleb meie sügisoksjonile teiste Evald Okase teoste seas ka 9 Evald Okase teost, mis samuti selle muuseumi renoveerimist toetavad.Soovime kaunist kunstisügist ja ootame väga Teid teostega tutvuma ning huvi korral ka oksjonil osalema!