19. märtsil kell 12 toimub meie galerii Eesti kunstiklassika graafika- ja joonistuste veebioksjon.

19. märtsil kell 12 toimub meie galerii Eesti kunstiklassika graafika- ja joonistuste veebioksjon.

Austatud kunstisõbrad!

Anname rõõmuga teada, et 19. märtsil kell 12 toimub meie galerii Eesti kunstiklassika graafika- ja joonistuste veebioksjon.

Graafikaoksjonil läheb müüki 🇪🇪 107 teost, 3% kõikide oksjonil müüdud teoste haamrihinnast annetame 🇺🇦 Ukrainast saabuvate laste heaks MTÜ-le Eesti Pagulasabi.

Oksjonil  on esindatud väga paljud olulised Eesti kunstnikud.

Eelmise sajandi algupoolelt pärit esinduslikku valikusse kuuluvad Märt Laarmann, Andrus Johani, Aino Bach, Eduard Ole, Paul Liivak, Voldemar Kangro-Pool jt. Eraldi võiks välja tuua ka paguluses viibinud kunstnikud, kelle teosed samuti oksjonil osalevad, näiteks Eerik Haamer, Erich Pehap, Eduard Rüga, Karin Luts, Ants Murakin.

Loomulikult ei puudu tänavuselt oksjonilt oma teostega ka Eduard Wiiralt, Günther Reindorff, Kaljo Põllu, Evald Okas ja paljud teised.

Märkimisväärne on ka kunstirühmituse ANK ’64 liikmete teoste esinduslik valik, esindatud on Tõnis Vint, Aili Vint, Andres Tolts, Malle Leis, Jüri Arrak, Tõnis Laanemaa, Marju Mutsu, Enno Ootsing, Tiiu Pallo-Vaik.

Enampakkumisele tulevate teoste näituse avame nii galeriis kui ka kodulehel 8. märtsil. Kodulehelt leiate siis ka oksjonil osalemise tingimused. Näha saab nii loodust kui inimesi, nii abstraktset kui realistlikku loomingut.

Palun tulge ja tutvuge, olete väga oodatud!