est
  • eng
  • rus
Ostukorvis: 0 toodet

Tutvustus

Vernissage Kunstiagentuur tegeleb kunstiteoste vahendamisega. Ostame, võtame komisjonimüüki ning müüme kunstiteoseid.

Alates 2006. aastast oleme korraldanud mitmeid kunstioksjoneid ja näitusi. Alates 2012. aastast oleme kõik oma tegevused kavandanud ainult interneti vahendusel ning meil on avatud veebipood. Kunstiagentuuri veebipoes on müügil teosed peamiselt Eesti kunstnikelt, kellest  suur osa on kunstihariduse saanud Pallase Kunstikoolis.

Iga tööga on kaasas selle algupära kinnitav ekspertiisiakt. Ostetud teoste eest arveldamine toimub sularahas või pangaülekandega.

Kui Teid huvitab mõni kindel autor, periood, motiiv või stiil, võtke palun meiega ühendust ja saatke oma tellimus e-kirja teel.

Kui soovite teada millal kunstiagentuur plaanib korraldada järgmisi oksjoneid ja / või näituseid, siis palun liituge meie uudiskirjaga.

Kui soovite mõnda teost müüa, palume võtta meiega ühendust e-kirja (info@vernissage.ee) või telefoni teel (6772010). Saatke palun e-kirja teel teose foto (kui võimalik, siis eraldi foto signeeringust) ja muud olulist lisainfot (võimalusel kunstniku nimi, teose mõõtmed ilma raamita, valmistamise aasta, jne.)

 

Meeldivad külastamist!

Vernissage Kunstiagentuur

Tel. /Fax: +372 6772010

E-mail: info@vernissage.ee